.

..............................
...................
............
............
............
İNSANLIK ADINA EGEHAN ÇIPLAK'I BULALIM
VUYUGH Gamze Özcan
........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

............

............

LÜTFEN, İNSANLIK ADINA, MİNİK EGEHAN' I BULALIM!

 

AMASYA Merkeze bağlı Sarayözü köyü'nde 18.06.2008 tarihinde evinin önünde bulunduğu sırada, 5-10 dakika içerisinde kaybolan 2.5 yaşındaki Egehan'dan, O günden bu yana haber alınamıyor.(Kayboluşundan bir gün önce çekilmiş olan fotoğrafları aşağıda bulunmaktadır)

İstanbul'da oturan aile, yaz tatili ve düğün için köye gelmişlerdi ve aile artık çocuklarının kaçırıldığını düşünmeye başladı.

Sivil savunma ekipleri, jandarma ve Akut tarafından gece-gündüz yapılan arama çalışmalarına son verildi.

Küçük bir köy olan Sarayözü' nde herkesin birbirini tanıdığını siz de tahmin edersiniz. Yapılan aramalarda bulunamadığı için geriye tek bir ihtimal kalıyor, "kaçırılmış olabilir". Köyde son günlerde birkaç yabancının bulunuyor olması ve o günden sonra onların da görünmemeleri bu ihtimali güçlü kılıyor.


İRTİBAT :

SERDAR ÇIPLAK
CEP:  0 535 368 05 74
EV:  0 358 224 01 00
E-POSTA: 
egehanciplak@hotmail.com

 

EGEHAN ÇIPLAK'A AİT FOTOĞRAFLAR

 

 

 

 

 

............

............


iletisim@akcakent.org

............

.................