.

..............................
...................
............
............
............
GHAGOKHO Hayrullah Aytekin - Gülihan Aytekin
BELCETUQUE Gürbüz Yalçınkaya
........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

............

............

GHAGOKHO Hayrullah Aytekin, yaşamı boyunca köyümüzün en sakin ve olgun insanları arasında yer almıştır. Kendisi tüm Akçakentli büyüklerimizin gençliğinde yaptığı üzere kömür kaçakçılığı konusunda oldukça meziyetliymiş. Kendisinin kavga ettiği veya bir insanı üzdüğü yönünde köyümüz de hiçbir yorum dahi duyulmamıştır.

Değerli eşleri olan JANBEY Gülihan Aytekin, bir guaşe nasıl olmalı, sorusunun cevabıdır aslında. Olgun bir guaşenin tüm özelliklerini kendinde toplayan bu değerli büyüğümüz eşi gibi, sakin bir yaşamın ardından hakkın rahmetine kavuştu.

Kendilerine Allah’ tan rahmet diliyoruz.

 
 

...
 

...........

............


iletisim@akcakent.org

............

.................