.

..............................
...................
............
............
............
MAME Çakır Yapıcı - Elif Yapıcı
BELCETUQUE Gürbüz Yalçınkaya
........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

............

............

Thamademiz Mame Çakır Yapıcı hayatında, tartışma ve kavgaya hiç yer vermedi. Hani büyükle büyük, küçükle küçük tabiri vardır ya o misal hep sessiz kalmayı yeğledi.

Bir anne ve baba için en acı olan talihsiz olayı yaşadı, oğlu Hanifi ağabeyin ölümünü gördü, belki de sessiz yaşamın bir nedeni de buydu. Konuşmasına “ Allah birdir “ diyerek başlardı.

Sakin yaşadı ve adeta hiç belli etmeden aramızdan çekip gitti, zaten böyle insanlar ölümleri sonrası ancak gerçek değerleri ile anlaşılırlar.

Değerli eşi Elif Guaşe ilçemize bağlı olan Ödemiş köyünden, Akçakent’e gelmiş, saygı ve sevgi dolu davranışları ile gönüllerde taht kurmuştur.

Her iki büyüğümüze Allah’tan rahmet diliyoruz…


 
 

...
 

...........

............


iletisim@akcakent.org

............

.................