.

..............................
...................
............
............
............
PORTRELER İÇİN DUYURU
BELCETUQUE Gürbüz Yalçınkaya
........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

............

............

Değerli Akçakentliler ;

Karınca kararınca edindiğimiz bilgiler ışığında birkaç cümle ile rahmete kavuşan atalarımız ile ilgili olarak bir şeyler yazmaya çalışıyoruz.

Site yönetimi Kuban Uğur ağabey, zamanından ve teknik boyutlu olanaklarından istifademizi esirgemeyerek, insanlarımızın hatıraları için her türlü fedakarlığa varım dedi, kendisine teşekkürler.

Ölen atalarımıza ait sizlerde bulunan bir veya birden çok resimleri
gurbuzykaya@hotmail.com adresinden veya kart olarak posta yoluyla,

Hasan Basri Çantay Mah.
Konuk Sok.
No:5/2
BALIKESİR

adresine göndermeniz halinde, sitede oluşturulan veya oluşturulacak sayfalara konulması sağlanmış olacaktır.

60 yaş üzeri olan ve yaşamını sürdüren büyüklerimiz ile ilgili çalışmalar, rahmetli olan büyüklerimiz ile ilgili olarak yapılan çalışmalar sonrası yapılacak olup, mevcut bulunan fotoğraflarının gönderilmesi uygun olacaktır.

Rahmetli büyüklerimiz ile ilgili olarak, halen sitede yayınlanan veya yayınlanacak olan kısa biyografilere ve anılara katkı sağlayacak yakınların, eklenmesini istedikleri konuyu belirtilen msn adresinden ve posta yoluyla göndermeleri halinde yeniden düzenlenecektir.

Ayrıca elinde rahmetli büyüklerimizin fotografları olanlar bize yollarlarsa biyografilerinde yayınlayacağız.

Sizlerin göstereceği duyarlılık, atalarımıza olan vefa duygusunu ve yeni nesle geçmiş atalarının anısını canlı tutmak duygusunu öğretecek, hatıraları kalıcı hale getirerek, uzaklarda, çok uzaklarda mesela kardeşimiz Nilgün KOÇER gibi binlerce kilometre uzaklıkta Yeni Zelanda gibi yerlerde yaşayan insanlarımızın özlemlerine tercüman olacaktır.

Sevgi ve saygı temennilerimle, hoşcakalın….


BELCETUQUE Gürbüz Yalçınkaya 

.........

............


iletisim@akcakent.org

............

.................