.

..............................
...................
............
............
............
ÇORUQO Kemal Özgül - Adibe Özgül
BELCETUQUE Gürbüz Yalçınkaya
........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

............

............

Değerli thamademiz Kemal Özgül, sakin ve çalışkan kişiliği ile olgun bir thamade olarak anılardaki yerini aldı. Köyümüzde ev halkından kimsenin kalmadığı ailelerinden birisi. Golage mevkiinde bulunan bahçe ve tarlası onun alın teri ile emek verip rızkını kazandığı değerleri idi.


Değerli eşleri olan guaşe Adibe Özgül eşi gibi sakin yaşamın ağırbaşlı bir hanımefendisiydi. Eşinin ölümü sonrasında İstanbul ilinde çocuklarının yanında yaşadı. Temiz ve yalın bir yaşamın güzel insanı, çirkin yaşamın kol gezdiği bir metropolde yaşama veda etti.

Her iki büyüğümüze Allah’tan rahmet, kalanlarına sabır diliyoruz...
 

.........

............


iletisim@akcakent.org

............

.................