.

..............................
...................
............
............
............
SHHACUKHO Hüseyin Arslan - Nafze Arslan
BELCETUQUE Gürbüz Yalçınkaya
........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

............

............

Değerli thamademiz Hüseyin Arslan, yaşamını hırs ve ihtirastan uzak tuttu, dolayısı ile kötülüğe dair yaşamından bir an göremezsiniz.

O tarlasının verdiği helal ürün ile doymasını ve doyurmasını bildi. Saygı, vazgeçilmez
bir hasletiydi, hastanede kendisini ziyarete gittiğimizde hasta yatağında, ilerlemiş yaşına aldırmadan yataktan doğrulmaya çalışıyordu.

Bir damla da olsa bulacağı suyu insanlığa kazandırmak adına Karagüney mevkiinde su çıkarmak için günlerce kazdı toprağı ve suyu toprak üzerine çıkardı.

Değerli eşleri guaşe PAGO Nafze Arslan’da eşi gibi yaşamı ihtirassız ve sakin yaşayanlardan olup, bahçecilik konusunda oldukça yetkin bir guaşe idi.

Allah her ikisine de rahmet etsin…

 

.......
                                                           SHHACUKHO Nafze Arslan

.........

............


iletisim@akcakent.org

............

.................