.

..............................
...................
............
............
............
VUYUGH  Ali Özcan
BELCETUQUE Gürbüz Yalçınkaya
........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

............

............

Değerli thamademiz VUYUGH Ali Özcan, yaşadığı dönem itibarı göz önüne alındığında, köyümüzün ilk kamyon şoförü olması nedeni ile oldukça popüler ve saygı duyulan bir kişilikti. Kullandığı BMC kamyonunun çıkardığı ses dahi halen o dönemi hatırlayanlar tarafından dillendirilir. (Alanın kamyon cızzt diyo...)
 

......

VUYUGH Ali Özcan

Hayatını direksiyon sallayarak kazandı, çalışkan, dürüst ve şakacı mizacı ile uzun yılların şoförü olan thamademiz  tuttuğu direksiyonun hakkını vermesini bildi ve kendisi, “ hiç kaza yapmayan” bir şoför olarak hafızalarımızda yerini  aldı.

Kendisine Allah'tan rahmet diliyoruz…

 

.........

............


iletisim@akcakent.org

............

.................